Urla Pansiyonları - Pansiyon Fiyatları

Urla pansiyon ve Urla pansiyonları tanıtımlarının yapıldığı, İzmir, Urla pansiyon ve Urla pansiyonlar hakkında fiyatların, fotoğrafların, rezervasyon imkanının sunulduğu sayfa.
 
Tesis Arama
Tesis Adına Göre Ara :
Lokasyon
Ülke :
İl :
İlçe :
Mevki :

Tesis Türü
 
 
 
 
 


 

Urla'nın sokaklarında Giritçe, Boşnakça konuşulur, Necati Cumalı ve Yorgo Seferis'in şiirleri söylenir durur...

Urla, aşırı yapılaşma ile karşı karşıya kalmasına rağmen, küçük meydanları, kahveleri, köklü esnafı ve balıkçılarıyla Ege'nin ruhunu yaşatmayı sürdürüyor.

40 kilometreye varan sahil şeridi ile Urla, el değmemiş koylara ve bir de küçük bir adaya sahiptir. Merkeze 24 kilometre uzaklıktaki Demircili Plajı, temiz, soğuk ve derin deniziyle, İzmir'den gelen günübirlikçi tatilcilerin gözdesi. Sahilin karşısında ise ünlü Sisam Adası yer alıyor.

Kıyıdan 10 metre açıkta, denizin derinliği hemen 10 metreyi buluyor, bolca rüzgârlı olması sörfçüleri de buraya çekiyor. Yine plaj yakınlarında, yaz aylarında dalış kursları veriliyor.

Urla plajında konaklamak isteyenler için çadır ve kamp alanları da mevcut. Yine yakın çevrede, trekking, motosiklet ve dağ bisikleti turları, paintball, tırmanış, safari turları organize ediliyor.

Urla'da bu kadar çok farklı etkinliğin olması da birçok turisti bölgeye çekiyor. Bu sebeple, belde içinde ya da daha deniz kenarına yakın yerlerde Urla pansiyonları hizmet veriyor. Daha çok Urla'yı keşfetmek isteyen ve konaklama tesislerinde az vakit geçirecek olanlar Urla pansiyonlarını tercih ediyor.

Urla pansiyon fiyatları, beldenin en uygun konaklama imkânını sağlıyor. Bu sebeple, Urla pansiyonlarında konaklarken, yan odanızda sörfçü bir genç de kalıyor olabilir, hafta sonu tatilini değerlendiren İzmirli bir aile de... Urla pansiyonları her kesime hitap ediyor...

 
 
Gezgin Yorumları
 
Bence Urla, İzmir'in şirin ilçelerinden bir tanesi, aslında ulaşım sıkıntısı yok, çünkü ben senede iki defa gidiyorum, aradığın her şeyi bulabiliyorsun ama yine de İzmir'e her on dakikada dolmuş var, artı saatte bir Çeşme'ye otobüs kalkıyor.
nur yılmazberk l 6 Kasım 2014, Perşembe 22:07 l  
 
Öncelikle Urla çağdaş bir kent olacaksa işe yaya trafiğinden başlamalı. Kaldırımlarda maalesef yürümek mümkün değil. Gerek esnaf işgali, gerek araç, motosiklet parkı yürümeyi imkansız hale getiriyor. Bunun için belediyenin inisiyatif alıp, çözüm üreterek ama mutlaka disiplini uygulama kararlılığı göstererek sorunu çözmeli. Herkesi memnun etmek isteği, sorunlara sadece günü kurtarmak açısından bakarsanız aynen bugünkü gibi olur, daha iyisini yapamazsınız. Bunun için sayın belediye başkanının Urla'da Kazım Karabekir, Zafer Caddesi, Necati Cumalı caddelerinde yaya olarak gezmesini rica ediyorum. Herhalde o zaman bazı sorunları yaşayarak daha iyi anlayacaktır. (Motorlu araç trafiği mi, onu anlatmaya bu sayfa yetmez.) Yaşanılabilir Urla'ya kavuşmak dileğiyle...
Azmi Terzi l 25 Ağustos 2014, Pazartesi 15:20 l  
 
Urla'ya iyi bir başkan gelmiş Sibel Hanım. İllaki Urla'yı sahipsizlikten kurtaracak... İnanıyorum... Başta turizm, vapurlar, iytt'ye kadar tren, yatırımcı ve ticari ruhsat ve imar, kirli hava üretmeyen fabrikalar Çeşme sınırına kadar... Caddelerde, Opel, Tofaş, Renault, servis ve satış bayileri vb. firmalar, ağaçlandırma ve çiçek üreten ziraatçılık. Bisiklet yolları, AVM'ler, hepsinin en az 2000 m2 otoparkları ve caddelere taşınması. Yerli sebze ve meyve üreticileri, seraları ve yanlarında büyük hal... Çeşme'den, Seferihisar, Gümüldür, Ürkmez'i içine taşıyacak gıda çarşısı... İnsanlar İzmir'e taşınmayacak belediyeye çok vergi geliri sağlayacak kurum ve kuruluşlar getireceğine inanıyorum.
erol küçükgökçe l 16 Ağustos 2014, Cumartesi 21:48 l  
 
Dilerim yetkililer ulaşım sorununu halletmişlerdir. Çünkü birçok sorunu da (sağlık sorunları, yerli-yabancı turist sayısında azalma v.s.) gibi sorunları da beraberinde getirir.
Hülya BİLGİÇ l 14 Ağustos 2014, Perşembe 15:17 l  
 
Urla'ya ulaşım zor olduğu gibi Çeşme'ye ulaşım imkânsız! Çevre yolundan giden tek firmaya ait otobüse binmek için Güzelbahçe'den İzmir merkeze gideceksin, oradan Çeşme otobüsüne binip gittiğin yoldan geri gelecek, Güzelbahçe'den geçip Çeşme'ye gideceksin. Yazık ki İzmir ilçelere ulaşımda Antalya kadar olamadı. Antalya'da ulaşım sorunu diye bir şey yok. İzmir'e hiç yakışmıyor bu ulaşım zorluğu...
hande l 29 Temmuz 2014, Salı 14:16 l  
 
Çok güzel olabilir ama ulaşım berbat, neden tek araba gitmiyor? Öğrenciler mağdur, herkesin şahsi arabası yok malesef, bunu dikkate alın lütfen çocuklarım sefil oldu, ellerinde kocaman bavul, ondan ona bin rezillik madem ulaşım bu kadar zor neden oraya okul yapmışlar, parası olan var olmayan var, çocukların parası arabalara gidiyor çok sitemliyim bu konuda.
hatice kocakaya l 21 Eylül 2013, Cumartesi 10:25 l  
 
Al benden de o kadar Aykurt Kardeş :)
yusuf l 25 Temmuz 2013, Perşembe 19:06 l  
 
Yazın gelip göreceğiz. Ben orada olacağıma inanıyorum. Geleceğim, sevdiğim orada çünkü. ;)
Aykut Karabağ l 26 Nisan 2013, Cuma 12:48 l  
 
 
Peki Urla hakkında sen neler düşünüyorsun?

Urla için toplam 13 tesis listelendi.

Sıralama kriteri :
Şuşu'nun Yeri Apart Pansiyon

13 Urla oteli arasında 8. sırada

 
Şuşu'nun Yeri Apart Pansiyon'a hoş geldiniz Şuşu'nun Yeri Apart Pansiyon, Ege'nin incisi İzmir'in, sakin ve huzurlu, doğal güzellikler ile iç içe Urla ilçesinde yer almaktadır. Masmavi denizi ve...
80 88.014045454545 15855 32 0
Tesis için seçilen tarih aralığında fiyat bulunamamıştır
Mavi Boncuk Pansiyon

13 Urla oteli arasında 3. sırada

 
Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kelimelere sığmayan, bakışlar vardır insanı ömür boyu coşturan, yollar vardır aşılması güç olan, yerler vardır görüp de unutulmayan, Mavi Boncuk'tur gelip de...
9999 100.60384431818 100000 36 0
 

En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Kuzey Ege'de yıllardır popülerliğini koruyan eşsiz güzellikteki Assos'da, en iyi konaklama seçenekleri için Assos Otelleri sayfasını inceleyin.

Tarih, doğa ve neşeli insanlar, keyifle geçirilecek Gökçeada tatili için Gökçeada Otelleri sayfasını inceleyin.

Kiliseleri, tarihi konakları, her gün artan popülerliği ile gözde Cunda Adası'nda özel oteller için Cunda Alibey Otelleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

Seyahat Tüyoları